Wsparcie, analiza i konsultacje psychologiczne | ALSAND Rozmowa, aktywne słuchanie oraz psychoedukacja - holistyczne podejście w pracy z nawykami i przekonaniami pacjenta w procesie zmiany
Logo

Konsultacje psychologiczne

Podczas konsultacji psycholog pracuje z pacjentami głównie nad ich motywacją do zmiany. Holistyczne podejście w pracy z nawykami, przekonaniami klienta (dieta + analiza funkcjonowania psychologicznego) może wpłynąć pozytywnie na realizacje Jego celów i dać trwałe efekty.

W swojej pracy psycholog wykorzystuje rozmowę, aktywne słuchanie oraz psychoedukację. Wyposaża pacjenta w wiedzę na temat mechanizmów, które żądzą Jego ciałem, tak, aby potrafił słuchać siebie i tego co sygnalizuje mu Jego własny organizm. Wspólnie (pacjent i psycholog) wypracowują strategie radzenia sobie w momentach kryzysowych wykorzystując zasoby drzemiące w samym pacjencie.


Psycholog wspiera pacjenta:

  • w procesie zmiany
  • w obszarze emocji i przekonań
  • w obszarze relacji społecznych
  • w pokonaniu trudności jakie mogą się pojawić w procesie zmiany"

Magdalena Nowy - absolwentka Psychologii na USWPS (specjalność: psychologia kliniczna) oraz Pedagogiki na UAM (specjalność: doradztwo zawodowe i personalne). Pedagog i Psycholog z ponad 4 letnim stażem. Członek Wielkopolskiego Stowarzyszenia Terapii Systemowej. Terapeuta systemowy w trakcie kursu. Ukończyła Kurs Terapii Poznawczo-Behawioralnej Dzieci i Młodzieży w Centrum CBT w Warszawie. W kontakcie z klientem stawia na pracę na zasobach, empatii oraz zrozumienie potrzeb klienta. Wykorzystuje m.in. elementy dialogu motywacyjnego, techniki wizualizacji, relaksację oraz analizę zachowania

nr kontaktowy bezpośrednio do psychologa: +48 519 806 216

Cennik Umów się na wizytę

Skontaktuj się z nami

W trosce o twój komfort, przygotowaliśmy plany dojazdu do naszego gabinetu, dostępne dla mieszkańców Puszczykowa, Lubonia, Mosiny, Poznania, Kościana, Wir, Krosna, Krosinka, Rogalina oraz Komornik.

Puszczykowo Luboń Mosina Poznań Kościan Wiry Krosno Rogalin Komorniki Krosinko

Jeśli masz pytania, napisz do nas maila lub zadzwoń

dietetyka@alsand.eu +48 784 086 726